Ing. Marek Kubr

Hlavní stavbyvedoucí

„Do Metrostavu jsem šel na první brigádu, když mi bylo patnáct. A pořád mě to tady baví.“

Když si Marek domlouval svoji první letní brigádu během průmyslovky, doufal, že se dobře uvede a bude moci přijít i napřesrok. V současnosti je v pozici hlavního stavbyvedoucího, řídí rozsáhlý projekt jako generální dodavatel, vede přes 30 lidí a rozvíjí provoz železobetonových konstrukcí.

V práci pro Metrostav pokračoval i při studiu na ČVUT a získával zkušenosti v přípravě. Po státnicích přešel do pozice mistra a následně asistenta stavbyvedoucího a stavbyvedoucího na několika bytových projektech. Dostal se i k technologicky velmi zajímavému projektu Sacre Coeur II, kde se v realizaci potkávaly tři divize Metrostavu. Jeho tým zodpovídal za železobetonové konstrukce, spolupráce s oceláři a s projektovým týmem z divize 9 běžela hladce.

Na svoje začátky ve firmě vzpomíná s povděkem. Podporu, kterou tehdy měl, teď sám dává dalším – má v týmu studenty i učně.

A čím se podle Marka Metrostav liší od ostatních stavebních společností?

„Metrostav není klasická korporace. Firma chce vědět, jak se jejich lidem daří. I když je doba daleko hektičtější, pořád si v týmech zachováváme rodinné klima.“

Nabídka volných pracovních míst

Jestliže jste nenašli vhodnou pozici, ale máte přesto zájem u nás pracovat, můžete se zaregistrovat do naší databáze. Pokud se objeví pozice odpovídající Vašim požadavkům a kvalifikaci, ozveme se Vám.

Zeptejte se nás

Napište nám, rádi vám odpovíme

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů