Ing. Šárka Konvičková

Samostatný technik BOZP

Po stavební průmyslovce Šárka pracovala v různých oborech, ale pořád ji to táhlo zpátky do stavebnictví. Chopila se příležitosti a vyhrála výběrové řízení na technika BOZP. „Můj tehdejší vedoucí mě vtáhl do celé problematiky BOZP od provozních rizik po jednání se státním odborným dozorem. Byla to úžasná škola.“

„I když jsem v Metrostavu už 16 let, je pro mě stále místem kam chodím ráda. Přičítám to zajímavé práci a každodennímu kontaktu s chytrými, příjemnými a odborně zdatnými kolegy, kteří navíc nezkazí žádnou legraci.“

Šárka pracuje na pozici samostatný technik BOZP na centrále, její hlavní náplní práce je zabezpečit certifikaci systému BOZP podle ČSN 45001:2018, vedení interních auditů, zpracovávání analýz a zpráv, revize organizačně řídicích norem a spousta další agendy související s bezpečností práce.

“Bezpečnost práce se od dob mých začátků ve společnosti výrazně zprofesionalizovala a posunula dopředu. Těší mě, že mohu být součástí týmu odborně způsobilých bezpečnostních techniků, kteří vědí, co dělají a snaží se pomoci zajistit všem zaměstnancům maximální bezpečí.

V průběhu zaměstnání si také dodělala vysokou školu – obor, kterému se věnuje i vystudovala.

A jak se cítí jako žena mezi tolika muži? „Komfortně. V Metrostavu je příjemné a přímočaré prostředí.“

Nabídka volných pracovních míst

Jestliže jste nenašli vhodnou pozici, ale máte přesto zájem u nás pracovat, můžete se zaregistrovat do naší databáze. Pokud se objeví pozice odpovídající Vašim požadavkům a kvalifikaci, ozveme se Vám.

Zeptejte se nás

Napište nám, rádi vám odpovíme

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů