Jana Fučíková

Mistr

„Už jako malá holka jsem věděla, že chci pracovat ve stavebnictví. Mým snem bylo dělat práci, která je za mnou vidět a pomáhá lidstvu ke zlepšení a modernizaci žití.“

První roky po dokončení průmyslovky pracovala Jana jako projektantka. Ale práce v kanceláři nebyla to pravé, srdce ji táhlo na stavbu. Hledala velkou firmu, kde by dostala příležitost realizovat technicky náročné a výjimečné vodní stavby.

U MTS jsem začínala na velmi významné a mediálně sledované výstavbě největšího bytového komplexu v České republice „Rezidence Garden Towers - Žižkov“. Byla to krásná stavba, ale obor pozemní stavby nebylo to, co by ji lákalo a naplňovalo. Po roce jsem tedy přešla k jinému vedoucímu projektu MTS zabývajícím se vodohospodářskými stavby už ale jako mistr rovnou do holin. Již zažila výstavbu jezu, rekonstrukci přehrady i malé vodní elektrárny. Jejím snem je stát se vedoucí projektu a řešit stavby v celém rozsahu. Ale nejdřív se těší, že si udělá autorizaci a stane se plnohodnotnou stavbyvedoucí.

„Metrostav je pro mě výjimečný hlavně zakázkami, které mohu pod jeho červenou košilkou realizovat. Zakázky velkých charakterů, ke kterým bych si v menších firmách ani nečichla. Také je pro mě výjimečný velkým a pevným kolektivem, na který se mohu spolehnout a kdykoliv obrátit.“

Když Jana nepracuje, věnuje se silniční a horské cyklistice. V posledních dvou letech také oblékla červený dres a reprezentovala Metrostav na charitativní akci Metrostav handy cyklo maraton.

Nabídka volných pracovních míst

Jestliže jste nenašli vhodnou pozici, ale máte přesto zájem u nás pracovat, můžete se zaregistrovat do naší databáze. Pokud se objeví pozice odpovídající Vašim požadavkům a kvalifikaci, ozveme se Vám.

Zeptejte se nás

Napište nám, rádi vám odpovíme

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů