Karolína Prouzová

Technik student

Kolegové mi dávají najevo, že o mě stojí, i když jsem tu jen na poloviční úvazek. Investují do mě svůj čas a učí mě. Mám tak příležitost posouvat se dál, což je neskutečně motivující.

Karolína byla odmalička zvyklá spíš na klučičí prostředí, vyrůstala se dvěma bratry. K tomu ji bavila matematika a fyzika, ráda sledovala pořady o designu, takže když se rozhodovala, čím se chce živit, vybrala si právě stavařinu.

Už ve druhém ročníku na VŠ se jí povedlo získat studentské místo v Metrostavu. Nejprve pracovala v předvýrobní přípravě a po několika měsících si zkusila říct o praxi přímo na stavbě. Dostala se tak na projekt Sacre Couer II. A tady pro ni začalo to pravé ořechové.

Než jsem začala pracovat na stavbě, nedokázala jsem si dost dobře propojit teoretickou část stavařiny se skutečnou výstavbou. Praxe v realizaci mi otevřela oči. Jsem vděčná kolegům, že mi všechno ukazují a vysvětlují. Když se teď dívám na projekt, tak si už dokážu představit, kolik je za tím reálné práce a co třeba znamená vázání výztuže ve 30° vedrech.

Realizace ji zkrátka chytila za srdce. Chtěla by v týmu pokračovat jako přípravářka i po ukončení studia. Na to má však ještě čas - teď jí vyhovuje práce na 3 dny v týdnu a oči na stavbě dokořán.

Nabídka volných pracovních míst

Jestliže jste nenašli vhodnou pozici, ale máte přesto zájem u nás pracovat, můžete se zaregistrovat do naší databáze. Pokud se objeví pozice odpovídající Vašim požadavkům a kvalifikaci, ozveme se Vám.

Zeptejte se nás

Napište nám, rádi vám odpovíme

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů