Metrostav logo
Menu
Centrála společnostiKoželužská 2450/4, Praha 8

STAVTE S NÁMI!

V souvislosti s novými zakázkami rozšiřujeme aktuální týmy provozu železobetonových konstrukcí, který patří pod divizi 6.  Ty jsou obvykle složeny ze zkušených stavbařů i těch, kteří své zkušenosti teprve sbírají. Přivítáme do svých řad stavbyvedoucí, techniky, mistry a přípraváře, ideálně se zkušenostmi z pozemních staveb. Máte-li tedy zájem stavět s námi  projekty, jako je např. výstavba nové Masaryčky, bytových domů Výhledy Chodovec či Kaskády Barrandov, nebojte se přihlásit.

Nabídka pracovních pozic

Jestliže jste nenašli otevřenou odpovídající pracovní nabídku, ale máte zájem být vedeni v naší databázi, můžete se přihlásit pomocí našeho formuláře.

O nás

Provoz železobetonových monolitických konstrukcí (ŽBK) disponuje silným technickým zázemím v podobě vlastní půjčovny bednění a lešení, tesárny a armozávodu. Největším bohatstvím jsou ale lidé:  stabilní, zodpovědný a léty prověřený tým zkušených techniků a dělníků. 

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Specializujeme se na dodávku monolitických konstrukcí ve všech segmentech výstavby. Máme zkušenosti s realizací pohledových a architektonických betonů i s výstavbou vodonepropustných betonových konstrukcí. V oblasti bednění spolupracujeme s osvědčenými externími dodavateli systémového bednění (Peri, Doka). Naši technici z vlastní půjčovny jsou schopni vypracovat návrh bednění pro konkrétní konstrukci, zajistit blokaci potřebného materiálu na skladě a dopravu bednění na stavbu metodou Just in Time.

Dodávku výztuže převážně realizujeme z vlastního armozávodu, který je vybaven novými plně automatizovanými střihačkami a třmínkovačkami. Jeho kapacita je přes 10.000 tun naohýbané a nastřihané výztuže ročně.

Středisko tesárny se krom oprav poškozeného bednění specializuje na výrobu atypického bednění a ramenátů pro malé vodní elektrárny, jezy či mosty. Pro tyto účely zdárně využívá i vlastní linku na výrobu střešních vazníků.

Kontakt

Ing. Pravoslava Martínková
Personální manažerka
pravoslava.martinkova@metrostav.cz

Tel. 736 518 390

Zeptejte se nás

Napište nám, rádi vám odpovíme

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

© 2021 Metrostav - Jakýkoliv obsah této stránky není možné šířit bez souhlasu společnosti Metrostav a.s. | Metrostav a.s. je řídicí společností koncernu Skupina Metrostav