Metrostav logo
Menu
Centrála společnostiKoželužská 2450/4, Praha 8

Práce v Libereckém kraji

Metrostav Divize 8 má oblastní zastoupení v Liberci už od roku 2000. Tým se skládá cca z 35 kolegů, kteří mají zázemí na adrese Generála Svobody 45. Od samého počátku se věnujeme zejména pozemnímu stavitelství a to rekonstrukcím historických budov, inženýrským sítím, výstavbám průmyslových hal. Také provádíme rekonstrukce objektů sloužící občanům, ať už to jsou nově opravené nemocnice nebo školní budovy. V oblasti uskutečňujeme také dopravní stavby. Nejčastěji se jedná o určité celky silniční infrastruktury nebo se také může jednat o tramvajové projekty.

 

Mezi naše zrealizované projekty patří výrobní haly pro firmy Bosch, Würth, Magna nebo se nám povedlo provést realizaci Polyfunkčního domu Lipová v Liberci, Pavilonu urgentní medicíny v Jablonci nad Nisou, nebo SOŠ a SOU Česká Lípa.

Obrázek

Proč se přidat k Metrostavu

  • silný místní hráč a spolehlivý zaměstnavatel

  • uplatnění v regionu

  • odborný rozvoj a kariérní růst

  • dobré pracovní podmínky a řada benefitů

  • stavební jednička a česká firma s dlouholetou tradicí

Přidejte se do našich týmů. Staňte se součástí projektů, o kterých se mluví. Dejte nám o sobě vědět a pište svůj příběh s námi!

Nabídky práce v Libereckém kraji
Obrázek

Kontaktujte nás

Michal Morkes
michal.morkes@metrostav.cz
Tel. 702 068 883

© 2021 Metrostav - Jakýkoliv obsah této stránky není možné šířit bez souhlasu společnosti Metrostav a.s. | Metrostav a.s. je řídicí společností koncernu Skupina Metrostav