Metrostav logo
Menu
Centrála společnostiKoželužská 2450/4, Praha 8

Železobetonové konstrukce

Technologie provádění železobetonových monolitických konstrukcí má ve společnosti bohatou historií.  Disponuje zkušenostmi, silným technickým zázemím v podobě vlastní půjčovny bednění, tesárny včetně výrobny dřevěných vazníků a armozávodu. Největším bohatstvím je ale stabilní, zodpovědný a léty prověřený tým zkušených techniků a dělníků.

Spolupracujeme s nejlepšími odborníky v oboru z řady projektantů a statiků železobetonových konstrukcí, specialistů na bednění, dodavatelů materiálů a výrobců betonových směsí.

Ve spolupráci s naší dceřinou společností TBG Metrostav vyvíjíme a při realizaci staveb uplatňujeme nové materiály se zaměřením na zlepšení vlastností železobetonových konstrukcí, úsporu materiálu a použití druhotných surovin.

Kromě staveb pražského metra a dopravní tunelové stavby Blanka se specializujeme na dodávku monolitických konstrukcí ve všech segmentech výstavby, zejména staveb občanských, vodohospodářských, průmyslových a bytových. Máme zkušenosti s realizací pohledových a architektonických betonů a s výstavbou voděnepropustných betonových konstrukcí. Na stavbách používáme výhradně osvědčené systémové bednění firem PERI a DOKA.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Průměrné roční kapacity technologie železobetonových konstrukcí

t
Uložené výztuže
12 000
m2
Provedeného bednění stavebních konstrukcí
425 000
m3
Zpracované betonové směsi
100 000

Tato technologie byla úspěšně využita na těchto projektech

Zeptejte se nás

Napište nám, rádi vám odpovíme

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

© 2021 Metrostav - Jakýkoliv obsah této stránky není možné šířit bez souhlasu společnosti Metrostav a.s. | Metrostav a.s. je řídicí společností koncernu Skupina Metrostav