Metrostav logo
Menu
Centrála společnostiKoželužská 2450/4, Praha 8

Ing. Dana Klaudová

Stavbyvedoucí

„Dělá mi radost, když jako tým směřujeme ke společnému cíli, a jsem opravdu vděčná za to, že mohu do práce chodit každý den s pocitem, že „nemusím, ale chci“.

Do Metrostavu nastoupila v roce 2013 jako asistentka stavbyvedoucího na projektu „Thermal Pasohlávky – technická a dopravní infrastruktura“. Kolegové ji kromě práce v kanceláři zapojovali i do každodenních pochůzek po stavbě. Tím měla možnost se dostávat i k samotné realizaci stavby. Po nějakou dobu pokračovala na dalších projektech jako přípravářka v předvýrobě, ale stále ji to táhlo ven.  Přece jen chtěla být součástí dění na stavbě i se všemi různými překážkami. To je to, co ji baví a naplňuje. Proto když dostala možnost se do realizace vrátit jako mistr, neváhala ani chvíli.

 „Aktuálně jsem na pozici stavbyvedoucí. To mě nyní naplňuje vším, co s sebou přináší, tedy být přímo součástí procesu od samého začátku, kdy stavba začíná růst, přes celou dobu realizace až po její dokončení a předání investorovi.“ 

Danu Klaudovou jednotlivé projekty posouvají dále - učí se s každou novou stavbou, zpětně se za ní ohlédne, zhodnotí výsledek, poučí se z případných chyb a zúročí nasbírané zkušenosti a poznatky na dalším novém projektu. Věří, že tento cyklus se stále opakuje, a i přesto vás každá stavba vždy něčím novým překvapí. 

„V práci si nejvíce vážím kolegů a všech zúčastněných, se kterými projekty realizujeme. Doufám, že i nadále kolem sebe budu mít spoustu inspirace a budu u zajímavých staveb, které bezesporu Metrostav staví.

Obrázek

Nabídka volných pracovních míst

Jestliže jste nenašli vhodnou pozici, ale máte přesto zájem u nás pracovat, můžete se zaregistrovat do naší databáze. Pokud se objeví pozice odpovídající Vašim požadavkům a kvalifikaci, ozveme se Vám.

Zeptejte se nás

Napište nám, rádi vám odpovíme

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

© 2021 Metrostav - Jakýkoliv obsah této stránky není možné šířit bez souhlasu společnosti Metrostav a.s. | Metrostav a.s. je řídicí společností koncernu Skupina Metrostav