PRÁCE V KARLOVARSKÉM KRAJI

Již více než 21 let působí Metrostav prostřednictvím oblastního zastoupení divize 9 v Karlovarském kraji.

Za dobu našeho působení jsme si v Karlovarském kraji vybudovali významné jméno. Realizovali jsme množství úspěšných zakázek pro veřejné i soukromé investory a navázali jsme kvalitní spolupráci s jednotlivými regionálními subdodavateli. Naše společné úspěchy vycházejí z maximálního využití odborného know-how největší stavební spo­lečnosti v České republice.

Stavíme a rekonstruujeme různá sportoviště, obchodní centra, železniční stavby, a mnoho dalšího.

V minulých letech jsme realizovali například Pavilon akutní medicíny centrálního vstupu nemocnice, rekonstrukci a dostavbu dialyzačního střediska, dále jsme prováděli stavební úpravy porodnického oddělení, výstavbu skladovací haly Becherovky, rekonstrukci Goethovy vyhlídky, výstavbu depozitáře Krajské knihovny – to vše v Karlových Varech. V jiných částech regionu Karlovarského kraje jsme realizovali přístavbu hospicového domu v Nejdku, rekonstrukci Pluhovských domů a historické komunikace na Státním hradu a zámku Bečov nad Teplou, dále výstavby výrobních závodů SWISSFORM v Nové Roli a WITTE v Ostrově, několik rekonstrukcí lázeňských domů ve Františkových Lázních.

Aktuálně pracujeme v Karlových Varech na rekonstrukci nadregionální kulturně - historické památce Císařských lázních, dále na dostavbě chebské nemocnice, výstavbě výrobního areálu v Hazlově a bytového domu v Ostrově.

Nabídka pracovních pozic:

Jestliže jste nenašli otevřenou odpovídající pracovní nabídku, ale máte zájem být vedeni v naší databázi, můžete se přihlásit pomocí našeho formulářenebo se obraťte na kontaktní osobu uvedenou níže.

Proč se přidat k Metrostavu:

  • silný místní hráč a spolehlivý zaměstnavatel
  • uplatnění v regionu
  • odborný rozvoj a kariérní růst
  • dobré pracovní podmínky a řada benefitů
  • stavební jednička a česká firma s dlouholetou tradicí

Přidejte se do našich týmů. Staňte se součástí projektů, o kterých se mluví.

Dejte nám o sobě vědět a pište svůj příběh s námi!

Kontakt

Bc. Markéta Cettlová
personální manažer
marketa.cettlova@metrostav.cz
Tel. 736 518 390

Zeptejte se nás

Napište nám, rádi vám odpovíme

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů