Metrostav logo
Menu
Centrála společnostiKoželužská 2450/4, Praha 8

Představení regionů

Zastoupení v České republice
Zastoupení na Slovensku
Zastoupení v zahraničí
ČR

Plzeň

Divize 1 a divize 5 Metrostav a.s.; Metrostav DIZ s.r.o.

Plzeňské oblastní zastoupení funguje od roku 1994 a realizuje významné zakázky občanské a bytové výstavby a v dopravním stavitelství. V regionu stojí za takovými stavbami, jako je např. stadion Viktorie, vozovna na Slovanech, elektrotechnická fakulta ZČU nebo bytový komplex Zelený trojúhelník. 
Více o práci na Plzeňsku.

České Budějovice

Divize 6 Metrostav a.s.; Metrostav DIZ s.r.o.

Českobudějovické zastoupení působí v oblasti od roku 2002. Realizace zahrnují vodohospodářské stavby, průmyslové stavby, objekty pro zdravotnictví, objekty občanské vybavenosti a objekty pro bydlení. Pracují např. na rekonstrukci Výpravní budovy nádraží v Český Budějovicích, rekonstruují českobudějovický Jiráskův jez, plavební komoru v Hněvkovicích, nový saunový svět v Třeboni nebo rekonstruují historický pivovar Eggenber v Českém Krumlově.

Jihlava

Divize 6 Metrostav a.s.; Metrostav DIZ s.r.o.

Jihlavské zastoupení působí v kraji Vysočina od roku 2010. Zaměřuje se na realizace z oblasti vodohospodářských staveb, průmyslové a občanské výstavby a železobetonových konstrukcí. Mezi významné aktuální projekty patří výstavba pavilonů nemocnice v Pelhřimově, nový administrativní objekt pro krajský úřad v Jihlavě, mrazírny v Unčovicích a železobetonový skelet v rámci projektu ORGANICA Ostrava.

Ústí nad Labem

Divize 8 Metrostav a.s.; Metrostav DIZ s.r.o.

Oblastní zastoupení v Ústeckém kraji funguje od roku 2008. Zaměřuje se na průmyslovou výstavbu a vodohospodářské stavby. Mezi realizované stavby patří nový blok Elektrárny Počerady, Centrum přírodovědných a technických oborů ÚJEP v Ústí nad Labem nebo Národní olympijské centrum vodních sportů v Račicích nebo pontony na jezerech Most, Milada a Matylda. 

Karlovy Vary

Divize 9 Metrostav a.s.; Metrostav DIZ s.r.o.

Od roku 2001 působí oblastní zastoupení divize 9 v Karlovarském kraji. Staví a rekonstruuje různá sportoviště, obchodní centra, železniční stavby a mnoho dalšího. Mezi realizace patří rekonstrukce Goethovy vyhlídky, nebo rekonstrukce nadregionální kulturně - historické památky Císařské lázně, dále na dostavbě chebské nemocnice, výstavbě výrobního areálu v Hazlově a bytového domu v Ostrově. 
Více o práci na Karlovarsku.

Brno

Divize 1 Metrostav a.s.; Metrostav DIZ s.r.o.

Brněnské zastoupení působí v oblasti od roku 1998. Zaměřuje se především na občanské a inženýrské stavby – od výstavby po rekonstrukce domů pro občanskou vybavenost, administrativních budov přes výstavbu plynovodů, vodovodů a kanalizací, které realizuje i hornickým způsobem. V současnosti  pracují na výstavbě brněnského výcvikového centra hasičského sboru, Tramvajové trati na Kampus, Rekonstrukci koupaliště a výstavbě krytého bazénu v Kyjově a ve Znojmě a realizují přeložky sítí na VMO Tomkovo náměstí - Rokytova.

Pardubice

Divize 9 Metrostav a.s.; Metrostav DIZ s.r.o.

V Pardubicích působí oblastní zastoupení od roku 2004. Přímo v Pardubicích rekonstruovali kolegové zimní stadion či plavecký areál a aquapark. Aktuálně pracují na rekonstrukci a dostavbě pardubického OC Tesco, na rekonstrukci Winternitzových automatických mlýnů či na výstavbě nové budovy Polytechnických dílen a Galerie města Pardubic. 
Více o práci na Pardubicku. 

 

 

Liberec

Divize 8 Metrostav a.s.; Metrostav DIZ s.r.o.

Liberecké oblastní zastoupení působí v kraji od roku 2000. Provádí stavby pro průmysl, dopravu a občanskou vybavenost (školství, zdravotnictví). Více než pětatřicet technickohospodářských pracovníků zajišťuje zakázky od přípravy po samotnou realizaci. S hotovými realizacemi se můžete setkat např. u haly Bosch nebo Polyfunkčního domu Lipová v Liberci, Pavilonu urgentní medicíny v Jablonci nad Nisou, nebo SOŠ a SOU Česká Lípa. 
Více o práci na Liberecku.

Ostrava

Divize 1 Metrostav a.s.; Metrostav DIZ s.r.o.

Od roku 2004 funguje oblastní zastoupení v Ostravě. Působí v Severomoravském a Olomouckém kraji. Provádí především pozemní stavby (novostavby a rekonstrukce) a výkopové a bezvýkopové kanalizace. Zavedli středisko HSV, které se zabývá realizací monolitických konstrukcí. Mezi aktuální realizace patří stavební úpravy krytého bazénu; rekonstrukce domů v Karviné, v Opavě pak revitalizace nádraží Opava – západ, rekonstrukce ZŠ Prasková nebo vybudování rekreační oblasti Stříbrné jezero. 
Více o práci na Moravskoslezsku.

Hradec Králové

Divize 9 Metrostav a.s.; Metrostav DIZ s.r.o.

Královéhradecké oblastní zastoupení divize 9 působí v lokalitě od roku 2004. Provádí stavby (rekonstrukce a novostavby) pro veřejné i soukromé investory v segmentu pozemního stavitelství. V Hradci Králové pracují na rekonstrukci Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové. Ve Vrchlabí rekonstruují a dostavují Návštěvnické centrum Krkonošského národního parku.
Více o práci na Královéhradecku. 

Víte, že…

Máte zájem o novinky?

Zajímá vás naše práce, ale jste zatím spokojeni tam, kde jste? Přihlaste se k odběru novinek a zůstaňte ve spojení.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Zeptejte se nás

Napište nám, rádi vám odpovíme

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

© 2021 Metrostav - Jakýkoliv obsah této stránky není možné šířit bez souhlasu společnosti Metrostav a.s. | Metrostav a.s. je řídicí společností koncernu Skupina Metrostav