Metrostav logo
Menu
Centrála společnostiKoželužská 2450/4, Praha 8

Práce v Ostravském regionu

Oblastní zastoupení bylo v Ostravě založeno v roce 2004. Působíme v Severomoravském a Olomouckém kraji. Provádíme především pozemní stavby (novostavby a rekonstrukce) a výkopové a bezvýkopové kanalizace.

Do našich týmů hledáme nové kolegy a kolegyně, které doplní stavbařské týmy na pozemních stavbách. Pojďte se s námi podílet na zajímavých stavbách, mezi které patří např. revitalizace nádraží Opava – západ, rekonstrukce ZŠ Prasková, vybudování rekreační oblasti Stříbrné jezero, stavební úpravy krytého bazénu v Karviné nebo odkanalizování místních částí Chlebovice, Skalice, Zelinkovice a Lysůvky u Frýdku Místku a kanalizaci na Těrlicku, kterou provádíme bezvýkopovou technologií.

Obrázek

Proč se přidat k Metrostavu

 • silný místní hráč a spolehlivý zaměstnavatel

 • uplatnění v regionu

 • odborný rozvoj a kariérní růst

 • dobré pracovní podmínky a řada benefitů

 • stavební jednička a česká firma s dlouholetou tradicí

  Jestliže jste nenašli otevřenou odpovídající pracovní nabídku, ale máte zájem být vedeni v naší databázi, můžete se přihlásit pomocí našeho formuláře, nebo se obraťte na kontaktní osobu uvedenou níže.

  Kontaktujte nás

  Ing. Marta Gabrielová
  personální manažerka
  marta.gabrielova@metrostav.cz
  Tel. 602 618 931

  © 2021 Metrostav - Jakýkoliv obsah této stránky není možné šířit bez souhlasu společnosti Metrostav a.s. | Metrostav a.s. je řídicí společností koncernu Skupina Metrostav