Metrostav logo
Menu
Centrála společnostiKoželužská 2450/4, Praha 8
  • Úvod
  • Pro média
  • Unikátní kancelářský komplex Palmovka Open Park zvítězil v soutěži Nejlepší z realit – Best of Realty 2018

Unikátní kancelářský komplex Palmovka Open Park zvítězil v soutěži Nejlepší z realit – Best of Realty 2018

22. 11. 2018
zdroj: hypoindex.cz
Napsali o nás

Administrativní projekt Palmovka Open Park získal prestižní ocenění českého realitního trhu „Nejlepší z realit – Best of Realty“ v kategorii Nové administrativní projekty. Porotci soutěže ohodnotili architekturu, komerční úspěch a přínos projektu pro lokalitu nejen z důvodu nepopiratelného komerčního úspěchu, ale i s ohledem na celkové zlepšení občanského prostředí v rámci Palmovky. V hodnocení porota také vyzdvihla, že výjimečnost projektu spočívá zejména v citlivém zakomponování historických industriálních prvků do velkoryse pojaté moderní architektury. Ceny byly vyhlášeny na slavnostním galavečeru v pražském Kongresovém centru ČNB.

„J sme velmi rádi, že náš projekt Palmovka Open Park zaujal odbornou porotu a ocenění si velmi vážíme, už jenom z toho důvodu, že se jedná o první nebytový komerční projekt naší společnosti. Je pro nás také důležité, že takto přispíváme k rozvoji Palmovky, kde má také sídlo Skupina Metrostav. Vybudovali jsme špičkové kanceláře, které s sebou navíc přinášejí obchody bistro a další služby. A v neposlední řadě také pohodlný průchod od stanice metra k Vltavě a dále do této dynamicky se rozvíjející lokality, “ prozrazuje Ondřej Buršík, generální ředitel společnosti Metrostav Development.

Administrativní projekt Palmovka Open Park nedaleko stanice metra Palmovka prošel nedávno kompletní kolaudací. Již nyní je téměř plně obsazen, a to exkluzivní skladbou nájemců. Nabízí totiž architektonicky unikátní prostory, špičkové zpracování za použití materiálů vysokého standardu a flexibilní využití. Většina kanceláří i dalších prostor celkově na 25 500 m2 je již úspěšně pronajata a s posledními zájemci se jedná. Nový komplex láká zejména citlivou kombinací moderní architektury a historie. Jeho součástí je také unikátní revitalizovaná tovární hala původní strojírny Horák a Hlava, která je kulturní památkou.

Palmovka Open Park nabízí špičkové kanceláře s vysokými nároky na pracovní prostředí a životní styl. Projekt poskytuje nájemcům flexibilní a efektivně využitelné prostory s možností kombinovat otevřený prostor s klasicky uzavřenými kancelářskými jednotkami. Jsou zde k dispozici prostorné střešní terasy se zelení a krásným výhledem na Pražský hrad, které lze využívat k neformálním jednáním či relaxaci. V historické hale mohou zaměstnanci využít služby bistra a v celém komplexu najdou široké portfolio služeb.

Projekt Palmovka Open Park vkusně snoubí současnou architekturu s tradiční revitalizovanou halou bývalé strojírenské firmy Horák a Hlava. Nabízí tak nevšední spojení nových administrativních budov s kulturní památkou. Patřičný komfort nájemcům zajistí použití materiálů vysokého standardu, stejně tak využití moderních technologií s dopadem na úsporný provoz budovy. Projekt splňuje certifikaci BREEAM EXCELLENT, v rámci které musí budovy splňovat přísná kritéria s důrazem na trvalou udržitelnost, úspornost a šetrnost k životnímu prostředí. Zodpovědný vztah k přírodě a životnímu prostředí je jednou ze základních hodnot společnosti Metrostav Development, která za dobu své existence dokončila a úspěšně předala do užívání více než 2 000 bytů v desítce projektů a řadu administrativních budov.

V objektu Palmovka Open Park je také od května tohoto roku otevřen showroom, kde se mohou potenciální nájemci informovat o podrobnostech týkajících se celého projektu, nabízeného standardu, podmínek pronájmu a také získat informace týkající se této lokality.

Tisková zpráva Palmovka Open Park

URL| https://www.hypoindex.cz/tiskove-zprav...-nejlepsi-z-realit-best-of-realty-2018/

© 2021 Metrostav - Jakýkoliv obsah této stránky není možné šířit bez souhlasu společnosti Metrostav a.s. | Metrostav a.s. je řídicí společností koncernu Skupina Metrostav