Metrostav logo
Menu
Centrála společnostiKoželužská 2450/4, Praha 8
  • Úvod
  • Pro média
  • Úspěšný projekt Byty Na Vackově pokračuje další etapou

Úspěšný projekt Byty Na Vackově pokračuje další etapou

1. 12. 2018
zdroj: in-magazin.cz
Napsali o nás

Většina developerských projektů v Praze nakonec zapadne k šedému průměru. Některé však vybočují z řady a budí pozornost ještě mnohem dříve, než se začnou prodávat byty. Nejinak tomu bylo v případě bytových domů realizovaných v rámci několika etap v lokalitě ohraničené ulicemi Olgy Havlové, Rixdorfská a Na Vackově. A bylo nadmíru jasné, že se nevšední projekt s názvem Byty Na Vackově dočká další etapy. Metrostav Development zahájil výstavbu letos na podzim.

Kde se projekt nachází?V pořadí již desátá etapa bytů vyroste podél Malešické ulice a bude zahrnovat pět novostaveb s celkem 342 bytovými jednotkami a ateliéry i několika nebytovými prostory. Vzhledem k širokému spektru dispozic od 1+kk až po 5+kk si přijdou na své singles i početnější rodiny.

Lokalita Vackova se pyšní jedinečným geniem loci. Kombinace klidného prostředí a živoucí metropole, bezprostřední blízkost známých pamětihodností, ale také dostatek příležitostí pro plnohodnotný společenský život – to jsou pádné důvody, proč by měla příští etapa projektu zajímat každého, kdo se chce v blízké budoucnosti přestěhovat na lepší adresu.

Jaké je pojetí novostavby?Nové byty Praha 3 budou vypadat skvěle. O nevšední architektonické řešení maximálně dvanáctipodlažních budov se postarali odborníci ze studia MS Architekti, z jejichž per vzešly členité a asymetrické linie, které mají do klasické jednolité uliční hmoty na míle daleko. Díky tomuto konceptu budou mezi jednotlivými objekty prostorná zákoutí a obyvatelé získají dostatek soukromí i prostoru.

První tři objekty s celkem 160 byty by měly být dokončeny v druhé polovině roku 2020 a budoucí majitelé se zabydlí na počátku roku 2021. Zbylé dva objekty se 182 byty budou dokončeny na přelomu roků 2020 a 2021. Zájemcům o prodej bytů v Praze na Žižkově budou předány v průběhu roku dokončení.

URL| http://in-magazin.cz/uspesny-projekt-byty-na-vackove-pokracuje-dalsi-etapou/


 

© 2021 Metrostav - Jakýkoliv obsah této stránky není možné šířit bez souhlasu společnosti Metrostav a.s. | Metrostav a.s. je řídicí společností koncernu Skupina Metrostav