Metrostav logo
Menu
Centrála společnostiKoželužská 2450/4, Praha 8
  • Úvod
  • Pro média
  • Metrostav Development hlásí: Byty v Rezidenci Hadovitá téměř vyprodány!

Metrostav Development hlásí: Byty v Rezidenci Hadovitá téměř vyprodány!

5. 1. 2019
zdroj: praha.cz
Napsali o nás

do zaváhá, má smůlu. V případě nových bytů v rámci atraktivních pražských developerských projektů to platí minimálně dvojnásob. V listopadu loňského roku to potvrdil renomovaný developer Metrostav Development, pod jehož taktovkou vznikne v městské části Prahy 4 – Michli zbrusu nová rezidence. Ponese název Hadovitá a již nyní je zřejmé, že půjde o výjimečné bydlení v perfektně zvolené lokalitě.

Jak charakterizovat developerský projekt Rezidence Hadovitá v jedné větě? Exkluzivní bydlení nedaleko centra města, a přitom v dostatečné vzdálenosti od typického metropolitního ruchu. Jinými slovy půjde o ideální bydlení téměř pro každého.

Vizuální stránku projektu dostalo na starost renomované Arx Studio. Architekti se s nelehkým úkolem vypořádali, jak jen nejlépe mohli a vytvořili unikátní studii tří budov, které využívají přirozeně svažitého terénu Michelské stráně. Členité objekty působí elegantně a již na první pohled budí dojem výjimečnosti a nadčasového charakteru.

Byty odpovídají nejmodernějším standardům a byly navrženy s ohledem na maximální využití prostoru, dostatek přirozeného světla a přítomnost kvalitních materiálů. K prodeji budou v tlumených neutrálních tónech, ale je čistě na vkusu každého z rezidentů, zda do svého příbytku vnese barvy.

Ale proč dostala rezidence poněkud nezvyklý název? Vysvětlení je prosté, „zdědila“ ho po stejnojmenné ulici, která se klikatí Michelskou strání.

Prostředí, ve kterém se žije lépe

Při výběru bydlení je moudré přihlížet i ke kvalitám lokality. V případě bydlení v Praze Michli jde o kombinaci vynikající občanské vybavenosti, dobrého dopravního spojení a dalších aspektů, které dohromady vytváří ideální rezidenční podmínky.

Budoucí obyvatelé budou mít po ruce školy, ordinace lékařů, obchody i sportoviště. Příznivci zdravého stylu ocení blízké wellness a fitness centrum Balance Club Brumlovka, které se nachází pouhých deset minut chůze od domu. Větší nákupy lze uskutečnit v některém z obchodních domů: třeba v DBK na Budějovické či populárních Arkádách na Pankráci. A do největšího obchodního centra OC Chodov je to jen 12 minut autem.

Volný čas lze trávit i v prostředí plném zeleně. Třeba v oblíbeném Baarově parku s multifunkčním hřištěm či v nedalekém Kunratickém lese, který představuje skvělé místo pro rodinné procházky i cyklistiku.

Kde o rezidenci získáte další informace?

Pokud vás prodej bytů Praha 4 zaujal a chcete se o developerském projektu dozvědět více, sledujte aktuality na rezidencehadovita.cz. Prohlédněte si vizualizace, podívejte se na ceník s nabídkou posledních volných jednotek a rozhodněte se.

© 2021 Metrostav - Jakýkoliv obsah této stránky není možné šířit bez souhlasu společnosti Metrostav a.s. | Metrostav a.s. je řídicí společností koncernu Skupina Metrostav