Metrostav logo
Menu
Centrála společnostiKoželužská 2450/4, Praha 8

Metrostav staví na Vackově. Nové byty budou stát za to!

4. 3. 2019
zdroj: trendybydleni.cz
Napsali o nás

Jak vypadá bydlení, které je v naprostém souladu s moderními trendy? Proč teoretizovat, když můžeme zmínit konkrétní ukázku povedeného developerského projektu. Vyroste v poklidné části Horního Žižkova a nabídne veškeré benefity metropole, ale také dostatek soukromí a prostoru pro relaxaci. Za projektem s názvem Byty Na Vackově stojí zkušený developer Metrostav Development a zájemci o zbrusu nové bydlení mohou jásat – do nabídky se dostane 347 bytů včetně ateliérů a nebytových prostor.

Lokalita Vackova patří k těm „lepším“, ale nabídka dostupných bytů není nafukovací. Pokud vám v minulosti bydlení v příjemném prostředí doslova uteklo mezi prsty, budete mít díky Metrostavu druhou šanci. Prodej bytů na Praze 3 osloví téměř každého: k mání budou menší, ale přesto velmi útulné bytové jednotky s dispozicemi od 1+kk až po prostorné 5+kk. Developerský projekt se bude skládat z pěti budov rozkládajících se v ulicích Olgy Havlové, Rixfordské a Na Vackově. Při pohledu na vizualizace je na první pohled zřejmé, že půjde o bydlení ve vysokém standardu.

Prvních 160 bytů ve třech objektech bude dokončeno ke konci roku 2020 a předáno v první polovině následujícího roku. Dokončení zbylých dvou budov je naplánováno na přelom let 2020 a 2021 předání bytů proběhne v roce 2021.    

Když se zakázky ujmou zkušení architekti

Zatímco některé moderní developerské projekty budí svým architektonickým pojetím spíše rozpaky, v případě bydlení v Praze na Žižkově je patrná snaha o dokonalé zasazení do stávajícího prostředí. Na druhou stranu však odborníci ze studia MS Architekti vytvořili atraktivní návrh členitých budov, které nenásilně vybočují z tradiční uliční linie. Celkový dojem dotváří prostorná zákoutí, střešní terasy, lodžie a balkony. Obyvatelé nebudou mít nouzi o soukromí.

© 2021 Metrostav - Jakýkoliv obsah této stránky není možné šířit bez souhlasu společnosti Metrostav a.s. | Metrostav a.s. je řídicí společností koncernu Skupina Metrostav