Metrostav logo
Menu
Centrála společnostiKoželužská 2450/4, Praha 8

Koupání na Klíši nic nebrání

26. 5. 2020
zdroj: zitusti.cz
Napsali o nás

Jednou z nejvýznamnějších událostí, která na Ústečany už brzy čeká, je otevření venkovního plaveckého areálu na Klíši.

Zrekonstruované koupaliště přivítá první návštěvníky 1. června v 14:00 hodin. Koronavirová opatření prozatím omezí kapacitu na tři sta lidí. Brzy by měl spuštěna online rezervace vstupenek.

Slavnostní zahájení provozu s doprovodným programem se nejspíš zatím odloží. Podle primátora Petra Nedvědického chce město koupaliště otevřít lidem co nejdříve a slavnostní otevírací ceremoniál se uskuteční, až to umožní zákon.

Kompletní rekonstrukce venkovního bazénu na Klíši probíhá od listopadu 2018. Město za ni zaplatí zhruba 121,3 milionu korun. V rámci rekonstrukce došlo k výměně venkovních bazénů za nerezové s vodními atrakcemi, opravě ošetřovny a pokladny, terasy, brodítek, sprch, sociálního zázemí pro návštěvníky i plavčíky, dětského koutku a úpravě zeleně a zábavní plochy. Stavbu nového vodního areálu realizovala společnost Metrostav, která veřejnou zakázku získala.

© 2021 Metrostav - Jakýkoliv obsah této stránky není možné šířit bez souhlasu společnosti Metrostav a.s. | Metrostav a.s. je řídicí společností koncernu Skupina Metrostav