Metrostav logo
Menu
Centrála společnostiKoželužská 2450/4, Praha 8
  • Úvod
  • Pro média
  • Jediný český projekt ve finále mezinárodní realitní soutěže MIPIM Awards 2017

Jediný český projekt ve finále mezinárodní realitní soutěže MIPIM Awards 2017

8. 2. 2017
Tisková zpráva

Ve dnech 14. – 17. března 2017 se ve francouzském Cannes uskuteční mezinárodní realitní veletrh MIPIM, kam zavítá přes 23 000 hostů z více než 90 zemí světa. Součástí mezinárodního veletrhu bude vyhlášení nejlepších developerských projektů v rámci prestižní mezinárodní realitní soutěže MIPIM 2017. Mezi finalisty soutěže se probojovala i stavba realizovaná společností Metrostav a.s., Rezidence Sacre Coeur2. Tento rezidenční projekt je jedním ze čtyř nominovaných do finále v kategorii Best Residential Development.

Do soutěže se letos přihlásilo celkem 214 developerských projektů ze 46 zemí světa. Odborná 11členná porota v čele s předsedou Johnem Forresterem, generálním ředitelem EMEA Cushman & Wakefield, vybrala v Paříži koncem ledna 2017 do užšího výběru pouze čtyři nejlepší v každé ze soutěžních jedenácti kategorií. S ohledem na celosvětovou přitažlivost MIPIM Awards byly developerské projekty přihlášeny z Asie, Tichomoří, ze Severní a Latinské Ameriky, z Afriky a z Evropy.

"Fakt, že se tak technicky náročná stavba, jako je Rezidence Sacre Coeur2, kterou vybudoval Metrostav, dostala do finále prestižní mezinárodní soutěže, považujeme za důkaz, že kvalitu naší práce oceňují odborníci nejen v České republice, ale i v zahraničí," uvedl Milan Veselský, obchodní ředitel Metrostavu. Rezidence Sacre Coeur2 se ve své kategorii utká s projekty z Německa, Brazílie a Francie. Vyhlášení výsledků proběhne ve čtvrtek, dne 17. března 2017, v rámci slavnostního gala večera v Palais de Festival, přímo v centru francouzského města Cannes.
Developerem projektu je společnost SATPO, www.satpo.cz.

© 2021 Metrostav - Jakýkoliv obsah této stránky není možné šířit bez souhlasu společnosti Metrostav a.s. | Metrostav a.s. je řídicí společností koncernu Skupina Metrostav