Metrostav logo
Menu
Centrála společnostiKoželužská 2450/4, Praha 8

Metrostav handy cyklo maraton

Jsme hrdým generálním partnerem unikátního cyklistického podniku Metrostav handy cyklo maraton. Jeho cílem je integrovat handicapované spoluobčany do společnosti a ukázat v praxi, že všichni bez rozdílu můžeme tvořit jeden velký fungující tým. A to jak na kole v terénu, tak i v běžném životě!

Tato pětidenní nonstop akce o délce 2222 km s limitem 111 hodin se každoročně koná o letních prázdninách. Jednotlivé týmy tvoří ženy a muži, zdraví i handicapovaní. Zapojit se může také široká veřejnost včetně dětí, a to jízdou na společných úsecích s pevně stanovenou trasou.

Skupinu Metrostav reprezentují cyklistické týmy složené převážné z řad jejích zaměstnanců. Velmi si vážíme našich kolegů, kteří se do akce zapojí buď jako cyklisté, nebo dobrovolníci jednotlivých týmů. Nesmíme pak opomenout a ocenit dobrovolnice a dobrovolníky, kteří pomáhají s přípravou a organizací.

Jedinečný Metrostav handy cyklo maraton pořádá zájmový spolek Cesta za snem, který prostřednictvím společenských a sportovních akcí integruje handicapované občany a snaží se vytvořit ideální podmínky pro jejich začlenění. Metrostav je partnerem i celé řady jeho dalších projektů v průběhu celého roku. Jsme rádi, že Metrostav handy cyklo maraton získal v roce 2022 ocenění v Bruselu, kde se umístil na prvním příčce v kategorii „Celebrating diversity“ a dostal se do čela nejlepších integračních sportovních projektů v Evropě.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Play
Přehrát video
Náhled videa
Play
Přehrát video
Náhled videa

Zeptejte se nás

Napište nám, rádi vám odpovíme

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

© 2021 Metrostav - Jakýkoliv obsah této stránky není možné šířit bez souhlasu společnosti Metrostav a.s. | Metrostav a.s. je řídicí společností koncernu Skupina Metrostav