Metrostav handy cyklo maraton

Metrostav je hrdým generálním partnerem unikátního cyklistického závodu Metrostav handy cyklo maraton, což je pětidenní nonstop závod o délce 2222 km s limitem 111 hodin. Týmy tvoří zdraví a handicapovaní, muži a ženy, amatéři i profesionálové. Cílem projektu je integrovat handicapované do společnosti a ukázat v praxi, že všichni bez rozdílu můžeme tvořit jeden velký fungující tým, a to jak v extrémním závodě, tak i v běžném životě.

Skupina Metrostav vysílá do závodu nejen závodní týmy, ale i pětadvacet dobrovolníků, kteří pomáhají s přípravou a organizací. Zaměstnancům, kteří se do akce zapojí jako závodníci nebo dobrovolní organizátoři, dává firma placené volno. Ředitel závodu Heřman Volf ke spolupráci poznamenal: „Překvapilo mě, jak vstřícně s námi představitelé Skupiny Metrostav jednali a jak kvalitní partnerství s námi navázali. Nikdy bych nevěřil, že stavební obr může mít tak lidskou tvář.“

Unikátní Metrostav handy cyklo maraton pořádá veřejně prospěšný spolek Cesta za snem, který prostřednictvím společenských a sportovních akcí integruje handicapované a nehandicapované občany. Metrostav je partnerem i celé řady jeho dalších projektů v průběhu celého roku.

Zeptejte se nás

Napište nám, rádi vám odpovíme

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů