Průběh výběrového řízení

Jak se ucházet o práci v Metrostavu

 • Životopis
 • Telefonický
  rozhovor
 • Osobní
  schůzka
 • Dojednání
  podmínek
 • Nástup

Vážíme si Vašeho zájmu

Pokud se chcete stát naším kolegou:

 1. Přihlaste se na konkrétní volnou pozici nebo se registrujte do naší databáze a zašlete svůj životopis. Vaše materiály si pečlivě přečteme. V průběhu 14 dní Vás kontaktujeme a navrhneme další postup.
 2. Před samotnou schůzkou Vám upřesníme detaily k pozici 
  a dáme prostor pro dotazy.
 3. Výběrového řízení standardně probíhá formou rozhovoru, které se zpravidla účastní personální manažer a možný přímý nadřízený. Budou nás zajímat nejen Vaše zkušenosti a znalosti, ale i co chcete dělat, čeho chcete dosáhnout a co Vás zajímá. Počítejte s tím, že Vám schůzka zabere min. 45 minut. Oceníme, pokud na schůzku přijdete připraveni.
 4. Zpětnou vazbu o výsledku výběrového řízení Vám sdělíme co nejdříve. Před samotným nástupem Vás čeká lékařská prohlídka a podpisy příslušných dokumentů.
 5. Záleží nám na tom, abyste se u nás cítili dobře, proto každý nový zaměstnanec dostává adaptační plán a má určeného patrona, který je jeho průvodcem v prvních měsících. 

Nabídka pracovních míst

Jestliže jste nenašli vhodnou pozici, ale máte přesto zájem u nás pracovat, můžete se zaregistrovat do naší databáze. Pokud se objeví pozice odpovídající Vašim požadavkům a kvalifikaci, ozveme se Vám.

Zeptejte se nás

Napište nám, rádi vám odpovíme

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů