Metrostav logo
Menu
Centrála společnostiKoželužská 2450/4, Praha 8

Železobetonové konstrukce

Technologie provádění železobetonových monolitických konstrukcí má ve společnosti bohatou historií.  Disponuje zkušenostmi, silným technickým zázemím v podobě vlastní půjčovny bednění, tesárny včetně výrobny dřevěných vazníků a armozávodu. Největším bohatstvím je ale stabilní, zodpovědný a léty prověřený tým zkušených techniků a dělníků.

Spolupracujeme s nejlepšími odborníky v oboru z řady projektantů a statiků železobetonových konstrukcí, specialistů na bednění, dodavatelů materiálů a výrobců betonových směsí.

Ve spolupráci s naší dceřinou společností TBG Metrostav vyvíjíme a při realizaci staveb uplatňujeme nové materiály se zaměřením na zlepšení vlastností železobetonových konstrukcí, úsporu materiálu a použití druhotných surovin.

Kromě staveb pražského metra a dopravní tunelové stavby Blanka se specializujeme na dodávku monolitických konstrukcí ve všech segmentech výstavby, zejména staveb občanských, vodohospodářských, průmyslových a bytových. Máme zkušenosti s realizací pohledových a architektonických betonů a s výstavbou voděnepropustných betonových konstrukcí. Na stavbách používáme výhradně osvědčené systémové bednění firem PERI a DOKA.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Průměrné roční kapacity technologie železobetonových konstrukcí

t
Uložené výztuže
12 000
m3
Zpracované betonové směsi
100 000
m2
Provedeného bednění stavebních konstrukcí
425 000

Tato technologie byla úspěšně využita na těchto projektech

    Ask us a question

    Contact us, we'll be happy to answer

    By submitting the form you agree to the processing of personal data

    © 2021 Metrostav - Jakýkoliv obsah této stránky není možné šířit bez souhlasu společnosti Metrostav a.s. | Metrostav a.s. je řídicí společností koncernu Skupina Metrostav